Ohropax Soft pěnové špunty do uší

 • Kvalitní pěnové špunty
 • Extrémně pohodlné nošení
 • Snadné nasazení
 • Zdravotně nezávadný materiál
 • Vhodné pro větší ochranu proti hluku
 • Útlum (SRR) až 32dB
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
129 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Ohropax Soft pěnové špunty do uší

Detailní popis produktu

Ohropax Soft pěnové špunty do uší

Ohropax® Soft pěnové špunty do uší

Voskové nebo silikonové špunty vám nevyhovují? Pak jsou tyto špunty přesně pro vás. Díky svému tvarování a rozměru perfektně sedí v uších a výborně tlumí okolní zvuky.

Jsou vyrobeny ze speciální měkké pěny, která umožňuje dlouhodobé pohodlné nošení a výborně tlumí chrápání, ale i jiné výrazné zvuky.

Pro vaše uši jen to nejlepší

Měkké pěnové špunty Ohropax®  výrazně tlumí veškeré okolní zvuky aniž by vás tlačily do uší i při dlouhodobém nošení.

Kvalitní německý výrobce Ohropax® s více jak stoletými zkušenostmi vám tak nabízí výrobky pro kvalitní spánek při spaní s chrápajícím manželem či manželkou a nebo při cestování.

 • Pomáhají zmírnit bolest uší v důsledku tlaku vzduchu v letadle
 • Chrání sluch před hlasitými zvuky
 • Skvěle se hodí na spaní, studium, cestování, hlasité akce, nepříjemné pocity při létání atd.
Ohropax Soft pěnové špunty do uší
Ohropax Soft pěnové špunty do uší

Opakované použití - šetří váš čas a peníze

Tato kvalitní ochrana není omezena pouze na jedno použití. Ohropax Soft měkké pěnové špunty jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu a mohou být opakovaně použity. Po použití je můžete snadno vyjmout, a pokud jsou stále čisté a nepoškozené, můžete je znovu použít.

Jak na správné nasazení špuntů?

Aby špunty dobře těsnily, je potřeba je správně použít. Pěnové špunty je potřeba vždy před vložením do ušního kanálku poupravit, aby dobře těsnily.

Mrkněte na návod přímo od výrobce, jak správně špunty nasadit, abyste docílili co nejlepšího útlumu zvuku.

Použití

 1. Čistýma rukama srolujte špunty do těsného válce bez záhybů.
 2. Opačnou ruku si natáhněte přes hlavu a zatáhněte za vnější ucho směrem nahoru a dozadu, abyste narovnali zvukovod.
 3. Rychle zasuňte špunt do zvukovodu a držte jej, dokud se neroztáhne, aby pohodlně a bezpečně zapadl.

Špunty do uší lze používat opakovaně, dokud nejsou špinavé nebo na nich není uchycen ušní maz. Udržování rukou a uší v čistotě a suchu před manipulací se špunty do uší/jejich nasazením pomůže prodloužit jejich životnost.

Špunty vyjměte z ucha pomalým krouživým pohybem vyjměte špunty z ucha. Rychlé odstranění může poškodit ušní bubínek. Uchovávejte mimo dosah kojenců a malých dětí. Tyto špunty do uší jsou zdravotně nezávadné, ale mohou narušit dýchání, pokud se dostanou do průdušnice, což může vést k vážnému zranění nebo smrti.

Často kladené otázky:

Mají se špunty čistit?

Ne, špunty nijak neumývejte. Nicméně udržování rukou a uší v čistotě a suchu před manipulací se špunty pomáhá prodloužit jejich životnost.

Lze používat špunty i na plávání?

Ne. Tyto špunty do uší byly speciálně navrženy tak, aby poskytovaly vynikající ochranu proti hluku. Pro ochranu před vodou doporučujeme vyzkoušet některý z tvarovatelných silikonových špuntů do uší.

Mohu špunty rozdělit na menší?

Ne. Špunty do uší jsou navrženy tak, aby zakrývaly zvukovod. Jejich rozlomení na menší části může způsobit, že uživatel zatlačí zátku do zvukovodu a ztíží jejich vyjmutí. Pro děti do šesti let doporučujeme používat silikonové špunty do uší Mack's® Kid's Size.

Obsahují špunty latex?

Špunty do uší jsou vyrobeny z polyuretanové pěny. "Latex" v pěnových špuntech do uší není přírodní latex, ale syntetický latex, který se odborně nazývá emulzní polymer. Má stejné vlastnosti jako latex (na vodní bázi, přilnavost atd.), ale nemá problém s enzymy spojený s přírodním latexem.

Proč nakoupit právě u nás?

Ohropax Soft pěnové špunty do uší

Ověřené značky doporučované odborníky v USA či Německu

V našem obchodě nabízíme pouze produkty od renomovaných značek, které jsou doporučovány odborníky ve Spojených státech či Německu. Můžete si být jisti, že vybíráte z kvalitních a spolehlivých produktů, které splňují nejvyšší standardy.
Ohropax Soft pěnové špunty do uší

Skutečné testování a spokojenost zákazníků:

Každý produkt, který zařazujeme do našeho sortimentu, je pečlivě testován. Nejen že zkoušíme jejich účinnost, ale také se zaměřujeme na spokojenost našich zákazníků. Vaše potřeby a pohodlí jsou pro nás prioritou.
Ohropax Soft pěnové špunty do uší

Konkurenceschopné ceny a rychlé doručení

V současné fázi růstu našeho e-shopu se snažíme držet ceny produktů stejné nebo dokonce nižší než konkurence. Díky spolupráci s našimi dodavateli a optimalizaci procesů můžeme nabídnout výhodné ceny. Navíc, objednávky expedujeme rychle, obvykle již do 1-2 pracovních dnů, abyste měli své produkty co nejdříve k dispozici.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší
Barva: Tělová
Materiál: Měkká pěna
Velikost: Standardní
Utlumení (SNR): 32dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty